Najczęściej zadawane pytania

Tak! Wszystkie kategorie w autto.pl są zupełnie darmowe. Możesz  dodawać ogłoszenia motoryzacyjne w każdej kategorii bez limitów.

Tak, aby móc dodać ogłoszenie musisz zarejestrować się w serwisie. Rejestracja konta i korzystanie z serwisu jest zupełnie bezpłatne.

Pewnie że tak! Każdy może usunąć konto samodzielnie i w każdym momencie. Wystarczy kliknąć usuń konto w ustawieniach konta.

Oczywiście że tak! Publikujący ogłoszenie motoryzacyjne wybierz interesujące Cię wyróżnienie i dokonaj opłaty za jego wyróżnienie.

Tak, w przypadku dokonywania zapłaty za wyróżnienie możesz zaznaczyć pole dane do faktury. W tedy na adres email otrzymasz fakturę. Pamiętaj aby adres e-mail był poprawny!

Tak, zdjęcia do zamieszczenia ogłoszenia są wymagane w każdej kategorii. Zależy nam aby korzystanie z serwisu było przyjemne i efektywne. A więc oferty które posiadają zdjęcia są bardziej atrakcyjne i jest o wiele większa szansa na ich sprzedaż. Ty też byś chciał/a zobaczyć pojazd którym jesteś zainteresowany/a.

 Rejestracja oraz logowanie za pomocą social mediów to wygodny i prosty sposób na rozpoczęcie korzystania. Nie ważne czy logujesz / rejestrujesz się poprzez Google, czy Facebooka nigdy nie będzie nic publikowane w Twoim imieniu. System pobiera tylko wymagane dane do rejestracji  lub logowania się w serwisie.